.

Hurma Çeşitleri

 

 

Satışını yaptığımız hurma çeşitlerinin içinde; Mebrum Duble hurma, Mebrum - 1 hurma, Mebrum - 2 hurma, Meşruk Duble hurma, Meşruk hurma, Şifalı Acve hurma, Amber hurma, Sukkeri Kuru hurma, Sukkeri Taze hurma, Sugayi hurma, Safavi hurma, Sufri hurma, Hodri hurma, Meşruk Duble hurma, Meşruk hurma ve diğer hurmalar yer almaktadır.
 

 

Hurma Meyvesi hemen hemen herkesin beğeniyle ve severek tükettiği meyvelerin en başında gelmektedir. Kısaca Hurma Çeşitleri; Bağdat Hurması, Medine Hurması, İran Hurması, Acve Hurması, Kudüs Hurması, Tunus Hurması, Sukkari Hurması, Sugay Hurması, Berni Hurması, Şelebi Hurması'dır.
Hurma fiyatları; Her yıl elde edilen mahsül, meydana gelen talep, ürünün menşei ve kalitesi gibi çok parametreye bağlıdır. Acve isimli hurma kısıtlı bir bölgede yetişmesi ve yüksek talep görmesinden dolayı, fiyatı en pahalı hurmadır. İran, Tunus, Cezayir hurmaları en ucuz hurma çeşitleridir.
Hurma, medine hurması, toptan hurma satışı, hurma toptancısı, bağdat iran hurması, hacı hurması, perakende toptan hediyelik hurma fiyatı fiyatları, hurma, toptan hurma satışı, hurma toptancısı, bağdat iran hurması, hacı hurması, perakende toptan hediyelik hurma, Konya Hurma toptancıları, Konya Hurma pazarı, Konya hurma fiyatları, Medine'den Hurma, medine hurması, bağdat hurması, iran hurması,